Buban - hypotéky / úvery/poistenie
Využite so mnou konzultácie ON LINE, HOME OFFICE

Referencie

Moja práca a poradenstvo pre Vás vyžaduje neustále vzdelávanie sa, ktoré sa určite oplatí.

Tu je výsledok, ocenenie od najlepšej banky na hypotéky, VÚB a.s.. Ďakujem 

Kontakt na môj firemný web HYPOCENTRUM:

http://www.hypocentrum.sk/makleri/ing-miroslav-buban/

 

REFERENCIE od Klientov:

Skutočný profesionál

Najväčšia spokojnosť , rok 2017                                                          Klient : pán Viliam, 

Som klientom pána Bubana. Tento človek je skutočný profesionál. S jeho službami som bol veľmi spokojný. Pomohol mi s hypotékou, a to do takej miery, že vybavil aj nemožné. Všetko mi ušil na mieru a podmienky dohodol oveľa lepšie, ako ja sám v banke. Všetko riešil veľmi rýchlo a mojej záležitosti sa venoval na 150% až do konca. Určite sa na p. Bubana obrátim aj v budúcnosti a rovnako ho odporučím všetkým svojim priateľom a známym, pretože je to to najlepšie riešenie pre ľudí, ktorí riešia svoje bývanie.

Zníženie úroku o 3%

Najväčšia spokojnosť , rok 2016                                                     Klient: pán Marko,  

S vašou prácou som maximálne spokojný. Máte výborný prehľad v bankových produktoch. Pomohli ste mi s refinancovaním mojich dvoch spotrebných úverov, na ktorých som mal inak celkom výhodný úrok), a tak sa vám podarilo znížiť úrok o vyše 3 %. V konečnom dôsledku platím mesačne menej o vyše 50 eur. Doporučujem Vaše služby aj ostatným!

Najvýhodnejší úver a k tomu ochota a ľudskosť

Najväčšia spokojnosť , rok 2016                                                    Klient: pán Matej

Chcel by som touto cestou vysloviť veľké poďakovanie za pomoc pri vybavovaní financovania môjho prvého bývania. Všetkým doporučujem, aby sa Vám zverili na starosť pri financovaní vašej nehnuteľnosti a verte mi, lepšie podmienky v bankách nevyrokujete. Bude vám poskytnutý komplexný servis a samozrejme najvýhodnejší produkt ušitý presne na vašu mieru a pre vaše potreby. Dostanete odpoveď na každú otázku a informáciu o všetkých zmluvných detailoch. Skrátka viete, čo podpisujete a k čomu sa viažete bez nejakých zatajovaných skutočností a malých písmenok, ktoré mnoho ľudí prehliada. Tento človek má neskutočnú trpezlivosť, do ničoho vás nenúti a má ľudský prístup, čo sa v dnešnej dobe veľmi ťažko hľadá. Za seba seriózne môžem povedať, že čo sa týka mojich financií, nechám si poradiť už iba od neho. Ešte raz ĎAKUJEM.

 Skutočný profík 

Vysoká rýchlosť a maximálna spokojnosť , rok 2017                Klient : pán Igor  

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za vysokú profesionálnosť pri poradení a vybavení kompletného hypotekárneho úveru, ktorý som potreboval na zakúpenie staršieho rodinného domu. Keďže pracujem v Anglicku, potreboval som špecialistu, ktorý za mňa všetko vykonal a vybavil, zastúpil ma v bankách, vyhodnotil moju situáciu a napokon ma priviedol ku samotnému podpisu úverovej zmluvy. 

ešte raz veľká vďaka za pomoc, budem Vás doporučovať všetkým mojim známym.

 

Ľudský prístup profesionála

Poďakovanie za skvelý úver , rok 2017                                               Klient: pán Jozef 

Dobrý deň, moja vďaka patrí p. Bubanovi, ktorý mi sprostredkoval v banke skvelý úver, hypotéku na kúpu bytu.

To čo mi sľúbil na začiatku, aj dodržal a výsledkom boli výborné parametre schváleného úveru pri úrokovej sadzbe 1,29 % a nízkej mesačnej splátke, ktorú som ani nepredpokladal.Manažoval zároveň aj kúpu bytu , to všetko za špecifických podmienok, lebo na strane predajcu boli určité podmienky, ktoré bolo treba dodržať a dať do jedného časového súladu. Naplánoval celý postup spracovania realitného procesu tak, aby to bolo v súlade so schválením a čerpaním úveru v banke. Všetko nakoniec vyšlo k mojej spokojnosti.

Ďakujem.

 

Neuveriteľná rýchlosť schválenia hypotéky

Maximálna spokojnosť , rok 2019                                                    klient : pani Monika

 Dobrý deň, požiadala som nemenovanú banku o poskytnutie úveru , kde mi sľúbili takmer 100 % financovanie kúpy bytu. Skutočnosť však bola po schválení mojej žiadosti iná, nebola som spokojná s výškou schváleného úveru.

A vtedy sa objavil pán Ing. Buban, ktorý ma presvedčil o opaku a dohovoril mi, aby som požiadala o poskytnutie hypotéku prostredníctvo p. Bubana inú banku, že on to vybaví .

Stalo sa neskutočné, vybavil mi úver v dostatočnej požadovanej výške, podľa môjho želania a jeho analýzy a doporučenia riešenia v banke. Presvedčila som sa, že sa vyzná v bankách , doporučil mi tú správnu banku a vo veľmi krátkom čase došlo aj k podpisu hypotekárneho úveru .

Ešte raz , veľmi pekne ďakujem za jeho šikovnosť a profesionalitu.

  • Ing. Miroslav BUBAN-hypo-real center
  • Furčianska 93, 04014 Košice-Košická Nová Ves
  • +421 902707221