Na webe sa nenachádza stránka co-ponukam/developerska-hypoteka-na-projekty-novostavieb!

Buban - hypotéky / úvery/poistenie
Využite so mnou konzultácie ON LINE, HOME OFFICE

Kto som

Dobrý deň, 

volám sa Miroslav BUBAN a bývam v Košiciach, kde aj pracovne pôsobím. Mám rodinku, som otcom, priateľom ,kamarátom a najbližším človekom mojej manželke a dvom dospelým dcéram.

Na cestu poradenstva, obchodu a podnikania som sa dal hneď po ukončení Vysokoškolského štúdia v Bratislave. Celou mojou praxou ma sprevádzajú financie, ktoré som vyštudoval a práve preto sa tejto práci neustále venujem od roku 1985.

Na poskytovanie finančnej činnosti ako hypotekárny špecialista a ako poisťovací agent  mám vykonané štátne skúšky a som registrovaný v Národnej banke Slovenska pod číslom 193189/ licenčné číslo/

 Ako hypotekárny špecialista  a poisťovací agent pracujem pre spoločnosť HYPOCENTRUM-finančné služby a.s. s pôsobnosťou na trhu už 15 rokov.

Spolupracujem so všetkými významnými bankami na Slovensku, VÚB, SLSP, UCB, OTP, mBank, ČSOB, TB a Poštová banka.

Ako poisťovací sprostredkovateľ spolupracujem s významnými poisťovňami na Slovensku: GENERALI, ALLIANZ, AXA, AEGON, UNIQA, UNION, KOOPERATÍVA, ČSOB-poisťovňa,NOVIS.

Ako odborník na hypotéky a ostatné úvery Vám rád pomôžem a poradím s výberom tých najvýhodnejších parametrov. Vyjednám za vás v bankách podľa možností najlepšiu úrokovú sadzbu a najnižšiu mesačnú splátku, ktorá sa samozrejme bude odvíjať od vašej bonity a úverovej histórie , od vašich príjmov, zamestnania alebo podnikania.

Šetrím Váš čas aj peniaze.

Kedykoľvek sa na mňa môžete obrátiť, buď tel. na mobil 0902 707 221 alebo mailom na: miroslav.buban@hypocentrum.sk .Môje pôsobisko je: Košický kraj, Košice a jeho okolie. Samozrejme licencia na činnosť hypotekárneho špecialistu platí pre celú SR.

Okrem finančného poradenstva v oblasti hypoték  a poistenia ,sa venujem aj realitnej činnosti. Som  aj realitným maklérom ,poradcom na predaj a kúpu nehnuteľností. Špecifikum je predaj NOVOSTAVIEB - predaj bytov v developerskom projekte MLYNSKÁ BAŠTA v Košiciach. Zabezpečím Vám  financovanie prostredníctvom tzv. DEVELOPERSKEJ HYPOTÉKY  alebo hypotéky na devel. projekt od zazmluvnených bánk.

Projekt vidíte na obrázkoch dole: 

 

 

  • Ing. Miroslav BUBAN-hypo-real center
  • Furčianska 93, 04014 Košice-Košická Nová Ves
  • +421 902707221
Zasady_ochrany_osobnych_udajov_Ing.Buban-hypo-real_center.pdf